2. Procedure
Procedure
Titel: ERP Inkoop en Financieel SaaS
Beschrijving: Met deze aanbesteding beoogt de VRR één (1) ondernemer te contracteren die zorgdraagt voor het leveren en beheren van een SaaS oplossing voor een inkoop-, contract- en financiële applicatie (hierna te noemen: applicatie). Het achterliggende doel is om op een efficiënte en gebruiksvriendelijke manier uitvoering te kunnen geven aan de inkoop- en contractprocessen en de financiële administratie te kunnen voeren middels een geautomatiseerde en betrouwbare applicatie. De VRR wenst real-time en gedetailleerd inzicht te hebben in de financiële- en inkoopsituatie (contracten, bestellingen, spend). € 2.145.000,-
Interne identificatiecode: 298091
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 48000000 Software en informatiesystemen
Aanvullende classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Levering en implementatie ERP Inkoop & Financieel
Beschrijving: Levering en implementatie ERP Inkoop & Financieel SaaS-applicatie €2.145.000,- excl. btw over de maximale looptijd van de overeenkomst.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Initiële looptijd van de overeenkomst is vastgesteld op vier (4) jaar. Met daarnaast vijf (5) opties tot verlenging van elk twee (2) jaar op basis van gelijkblijvende voorwaarden.