Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend het hierboven vermelde adres
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Accountantsdiensten
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 79210000 Boekhoudkundige en auditdiensten
II.1.4.
Korte beschrijving
Opdrachtnemer zal fungeren als accountant van Opdrachtgever met het doel de jaarrekening te onderzoeken en de verenigbaarheid van jaarverslag en jaarrekening, alsmede de daaraan te voegen overige gegevens na te gaan. De Opdrachtnemer zal omtrent zijn onderzoek verslag uitbrengen aan de directie en de raad van commissarissen en omtrent de jaarrekening een controleverklaring afgeven. Daarnaast moet de Opdrachtnemer meedenken en gevraagd en ongevraagd adviseren over verslaggevingsaspecten en niet-financiële zaken die gerelateerd zijn aan bovengenoemde controleverklaring. Tot slot behoort de volgende dienstverlening optioneel tot de reikwijdte van de Opdracht: Het uitbrengen van een onafhankelijk oordeel over de jaarrekening van bestaande entiteiten, waarop voor dit moment geen controleverklaring wordt afgegeven of nieuwe entiteiten en het uitvoeren van een onafhankelijk audit die in de toekomst mogelijk als verplichting volgt uit de Europese taxonomie wetgeving waaronder Corporate
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
De raming van de opdrachtwaarde bedraagt € 250.000,- exclusief btw per jaar. De overeenkomst heeft een initiële vaste looptijd van drie jaar en een keer een optie tot verlengen van drie jaar en vervolgens een keer een optie tot verlengen van twee jaar.