2. Procedure
Procedure
Titel: Raamcontract voor het leveren van reparatiegietasfalt, koudasfalt en nevenproducten
Beschrijving: Raamcontract voor het leveren van reparatiegietasfalt, koudasfalt en nevenproducten
Interne identificatiecode: PPP0HZ-5652/4709/TDW/2024/007
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 44113620 Asfalt
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: TDW/2024/007_1
Aanvullende classificatie (cpv): 14210000 Grind, zand, steenslag en aggregaten