Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 30213000 Personal computers
Aanvullende classificatie (cpv): 30213100 Draagbare computers
Plaats van uitvoering
Land: Nederland
Overal in het desbetreffende land
Aanvullende informatie: 's-Hertogenboch