549716-2025 - Resultaat
België – Advies inzake public relations – INHUREN VAN DIENSTEN VOOR BUSINESS DEVELOPMENT IN MIDDEN-OOSTEN
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: INHUREN VAN DIENSTEN VOOR BUSINESS DEVELOPMENT IN MIDDEN-OOSTEN
Beschrijving: In het kader van onze activiteiten in de GCC-landen wil VITO de diensten inhuren van een Business Developer (gevestigd in Midden-Oosten regio).
Interne identificatiecode: PPP04G-1236/5576/ IO 1204/1236
Type procedure: Andere procedure in één fase
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79416200 Advies inzake public relations
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Beschrijving: INHUREN VAN DIENSTEN VOOR BUSINESS DEVELOPMENT IN MIDDEN-OOSTEN
Interne identificatiecode: IO 1204/1236_1
Aanvullende classificatie (cpv): 79416200 Advies inzake public relations, 79411100 Advisering omtrent bedrijfsontwikkeling