2. Procedure
Procedure
Titel: Adviseur Ecologie (32-36 uur per week)
Beschrijving: Je voert voor klanten de gemeentelijke taken uit die voortvloeien uit de voor het vakgebied relevante weten regelgeving. Je levert vakspecialistisch advies met betrekking tot ruimtelijke ontwikkelingen en vergunningaanvragen en stelt ecologische (beleids)adviezen op voor gemeenten op het betreffende vakgebied.
Interne identificatiecode: Ingenieursdiensten
Type procedure: Niet-openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1