Initiële opdracht is voor 4 jaar. De raamovereenkomst kan twee (2) maal met twee (2) jaar worden verlengd.
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
Benaming
Perceel 2: Overig meubilair
Perceel nr.: 2
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s) 39130000 Kantoormeubilair
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Perceel 2: overig meubilair