Soort aanbestedende dienst Publiekrechtelijke instelling
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
NU Robijn - Schoonmaak, OBS de Torenuil
Referentienummer: T21262
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 90919300 Schoonmaken van scholen
II.1.4.
Korte beschrijving
Nadere Uitvraag komt voor uit het DAS OIG Schoonmaakdiensten. De opdracht betreft het uitvoeren van schoonmaakdiensten voor Stichting Robijn, locatie: OBS de Torenuil.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Inlichtingen over middelen van de Europese Unie De aanbesteding houdt verband met een project en/of een programma dat met middelen van de EU wordt gefinancierd: neen