2. Procedure
Procedure
Titel: Ondersteuning ontwikkeling en toepassingen TCC-VBS
Beschrijving: Deze opdracht heeft als voorwerp het ondersteunen van het Verkeerscentrum bij de analyse, ontwikkeling en exploitatie van de TCC-VBS software systemen van het Verkeerscentrum.
Interne identificatiecode: VC/2023/3
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: ja
Rechtvaardiging voor de versnelde procedure: verkorting tot 30kd wegens bij indiening via elektronisch platform (art. 36 §4 Wet OO 17/6/2016)
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: VC/2023/3 - 1
Beschrijving: Ondersteuning ontwikkeling en toepassingen TCC-VBS
Interne identificatiecode: 1