See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst 2024-2027 voor levering van medisch materiaal verdeeld over 5 percelen
Beschrijving: Deze overheidsopdracht heeft als voorwerp het afsluiten van een meerjarige raamovereenkomst (2024-2028) met één dienstverlener per perceel voor leveringen van courant medisch verzorgingsmateriaal, verdeeld over 5 percelen, voor Opdrachtencentrale VZW en haar leden: perceel 1 : medische verbruiksgoederen (en EHBO materiaal) perceel 2 : persoonlijke beschermingsmiddelen medisch perceel 3 : handschoenen medisch gebruik perceel 4 : incontinentie (luiers volwassenen, maandverband + luiers kinderen) perceel 5 : medisch (klein) meubilair
Interne identificatiecode: OC/2023/010/GGA
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33000000 Medische apparatuur, farmaceutische artikelen en artikelen voor lichaamsverzorging
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: OC/2023/010/GGA - 1
Beschrijving: medische verbruiksgoederen (en EHBO materiaal)
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0002
Titel: OC/2023/010/GGA - 2
Beschrijving: persoonlijke beschermingsmiddelen medisch
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Titel: OC/2023/010/GGA - 3
Beschrijving: handschoenen medisch gebruik
Interne identificatiecode: 3
Perceel: LOT-0004
Titel: OC/2023/010/GGA - 4
Beschrijving: perceel 4 : incontinentie (luiers volwassenen, maandverband + luiers kinderen)
Interne identificatiecode: 4
Perceel: LOT-0005
Titel: OC/2023/010/GGA - 5
Beschrijving: medisch (klein) meubilair
Interne identificatiecode: 5