2. Procedure
Procedure
Titel: Industriële koeling voor het proefveldatelier
Beschrijving: zie bestek
Interne identificatiecode: 2025_16_OP_industriële koeling (1)
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45331231 Installeren van koel- en vriesuitrusting
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: 2025_16_OP_industriële koeling (1) - 1
Beschrijving: Zie bestek
Interne identificatiecode: 1