See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Levering Meubilair Kantoor- en Productieomgeving
Beschrijving: Noodzakelijke vervanging van meubilair, zowel binnen de productie- als de kantooromgeving Binnen de scope van de opdracht valt: • Het leveren van bureaus, bureaustoelen, vergadertafels en -stoelen, schuifdeurkasten, lade kasten, lockers en werktafels en -stoelen. • Het meubilair wordt onderverdeeld in een categorie voor kantoor- en productieomgeving; • Het inmeten en aan laten passen van ergonomisch verantwoorde werkplekken; • Het bewaken van de uitgaven door middel van monitoring en rapportages.
Interne identificatiecode: SF-25-523
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 39100000 Meubilair
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Perceel 1 - Kantoormeubilair
Beschrijving: Dit perceel omvat het leveren van Bureaus, -stoelen, schuifdeurkasten, vergadertafels, en -stoelen.
Interne identificatiecode: 1
Belangrijkste classificatie (cpv): 39130000 Kantoormeubilair
Opties:
Beschrijving van de opties: Aanverwante artikelen
Perceel: LOT-0002
Titel: Perceel 2 - Productieomgeving
Beschrijving: Dit perceel omvat het leveren van werktafels, -stoelen, lockerkasten en tafels en stoelen voor kantine.
Interne identificatiecode: 2