5511-2024 - Resultaat
België – Oogheelkundige apparatuur – Phaco-vitrectomie machine en bijbehorende verbruiksartikelen
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Phaco-vitrectomie machine en bijbehorende verbruiksartikelen
Beschrijving: Phaco-vitrectomie machine en bijbehorende verbruiksartikelen
Interne identificatiecode: PPP0KC-1502/4009/IA/2023/PO/Phaco-vitrectomie
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33122000 Oogheelkundige apparatuur
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: IA/2023/PO/Phaco-vitrectomie