551146-2025 - Mededinging
Nederland – Loonadministratiediensten – Outsourcing Salarisadministratie
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Outsourcing Salarisadministratie
Beschrijving: De Opdracht voor het uitvoeren van de outsoucing van de salarisadministratie is voorbehouden aan ondernemingen als bedoeld in artikel 2.82 Aanbestedingswet 2012 (sociale werkplaatsen of ondernemingen met integratie hoofddoel, minimaal 30% doelgroepmedewerkers). Stark heeft de keuze gemaakt om de werkzaamheden met betrekking tot de salarisadministratie niet meer geheel intern c.q. door eigen medewerkers te laten uitvoeren, maar deze nagenoeg volledig uit te besteden aan een derde partij: • gemiddeld aantal loonstroken per maand in 2023 en 2024: 690 • gemiddeld aantal mutaties per maand in 2024: 70 • gemiddeld aantal pro forma berekeningen per maand in 2024: 10
Interne identificatiecode: RK.201025/EA
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: De Opdracht voor het uitvoeren van de outsoucing van de salarisadministratie is voorbehouden aan ondernemingen als bedoeld in artikel 2.82 Aanbestedingswet 2012 (sociale werkplaatsen of ondernemingen met integratie hoofddoel, minimaal 30% doelgroepmedewerkers).
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79211110 Loonadministratiediensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Enige perceel De werkzaamheden met betrekking tot de salarisadministratie bestaan onder meer, maar niet uitsluitend, uit: • gemiddeld aantal loonstroken per maand in 2023 en 2024: 690 • gemiddeld aantal mutaties per maand in 2024: 70 • gemiddeld aantal pro forma berekeningen per maand in 2024: 10 Aan deze getallen kunnen geen rechten worden ontleend
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Verlenging overeenkomst na initiële looptijd van drie (3) jaren.