551311-2025 - Resultaat
Nederland – Koffie, thee en aanverwante producten – Warme dranken voorzieningen
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen - Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Warme dranken voorzieningen
Beschrijving: Gemeente Zutphen heeft behoefte aan het leveren en onderhouden van warme drankenautomaten bij de locaties van gemeente Zutphen. Wegens het aflopen van de huidige Raamovereenkomst is Opdrachtgever genoodzaakt een nieuwe Europese aanbestedingsprocedure te doorlopen en één Opdrachtnemer te selecteren om de dienstverlening op het gebied van warme drankenautomaten te verzorgen.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Aanvullende aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 15860000 Koffie, thee en aanverwante producten
Aanvullende classificatie (cpv): 42968100 Drankenautomaat
5. Perceel
Perceel: LOT-0000