55144-2024 - Mededinging
België – Bouwwerkzaamheden – VZW De Vleugels - uitbreiding schoolgebouw met zaal
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Werken
2. Procedure
Procedure
Titel: VZW De Vleugels - uitbreiding schoolgebouw met zaal
Beschrijving: Het betreft het slopen & realiseren van een nieuw gebouw voor vzw De Vleugels. Het nieuwe gebouw biedt een plaats voor volgende functies: - Een polyvalente zaal op het gelijkvloers dat zowel voor sport-/bewegingsactiviteiten zal gebruikt worden als voor feesten en externe activiteiten. - Nieuwe lokalen voor kinderopvang de Toekan - Nieuwe lokalen die door de aanpalende school BuSO en BuBaO Heuvelzicht worden gehuurd als uitbreiding van de bestaande school. Hierbij wordt een verbinding tussen bestaand en nieuw gebouw gemaakt voor een vlotte werking. - Bijhorende omgevingsaanleg die als speelplaats voor de school zal gebruikt worden, of voor logistieke toevoer van de zaal.
Interne identificatiecode: Vleugels_BD-2196-5321_2
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45000000 Bouwwerkzaamheden
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Vleugels_BD-2196-5321_2 - 1
Interne identificatiecode: 1