Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 30200000 Computeruitrusting en -benodigdheden
Opties:
Beschrijving van de opties: De Raamovereenkomst kan worden verlengd.
Plaats van uitvoering
Onderverdeling land (NUTS): Noord-Overijssel (NL211)
Land: Nederland