See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst met betrekking tot de controle en het onderhoud van de verschillende technische installaties
Beschrijving: Raamovereenkomst met betrekking tot de controle en het onderhoud van de verschillende technische installaties. Dit bestek beschrijft de technische en uitvoeringsmodaliteiten voor het onderhoud, de service en de reparatie van de technische installaties van Sciensano. De opdrachtnemer zal verantwoordelijk zijn voor de service, het curatieve en preventieve onderhoud van de installaties die zijn opgenomen in de bij het bestek gevoegde lijst van gebouwen, maar ook voor de reparatie ervan. Ook de wettelijke controles maken deel uit van deze opdracht. Met technische installaties bedoelen we (onder andere): • Ventilatie • Verwarming • Verwarmingsgroep • Koelgroep • Stroomgroep • Koude collector • Warme collector • Leidingwaterdistributie • Airconditioning De opdracht heeft betrekking op volgende sites van Sciensano: • Site E014 – Juliette Wytsmanstraat 14 – 1050 Elsene • Site U099 – Groeselenberg 99 – 1180 Ukkel • Site U642 – Engelandstraat 642 – 1180 Ukkel • Site M068 – Kerklaan 68 – 1830 Machelen De opdracht is opgedeeld in volgende percelen: • Perceel 1: Controle en onderhoud van de technische installaties van de site U099 • Perceel 2: Controle en onderhoud van de technische installaties van de site U642 • Perceel 3: Controle en onderhoud van de technische installaties van de site E014 • Perceel 4: Controle en onderhoud van de technische installaties van de site M068
Interne identificatiecode: SC2024RO-006-TECHN.INSTALL
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 50000000 Reparatie- en onderhoudsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: SC2024RO-006-TECHN.INSTALL - 1
Beschrijving: • Perceel 1: Controle en onderhoud van de technische installaties van de site U099
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0002
Titel: SC2024RO-006-TECHN.INSTALL - 2
Beschrijving: • Perceel 2: Controle en onderhoud van de technische installaties van de site U642
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Titel: SC2024RO-006-TECHN.INSTALL - 3
Beschrijving: • Perceel 3: Controle en onderhoud van de technische installaties van de site E014
Interne identificatiecode: 3
Perceel: LOT-0004
Titel: SC2024RO-006-TECHN.INSTALL - 4
Beschrijving: • Perceel 4: Controle en onderhoud van de technische installaties van de site M068
Interne identificatiecode: 4