2. Procedure
Procedure
Titel: Vakapplicatie schulddienstverlening GR Peelgemeenten
Beschrijving: Het doel van deze aanbesteding is het in staat stellen van de aanbestedende dienst om op een rechtmatige, adequate en (kosten)efficiënte wijze hun schuldhulpverleners via een overzichtelijke oplossing hun dienstverlening te kunnen laten uitvoeren. De oplossing moet kostenefficiënt zijn en medewerkers (hulpverleners) en cliënten moeten kunnen rekenen op de tijdige, betrouwbare en correcte verwerking van hun gegevens. Medewerkers moeten gemakkelijk cliëntgegevens overzien en de schulden van hun cliënten kunnen regelen via een schuldbemiddeling of schuldsanering. De overeenkomst gaat in direct na ondertekening. Dit is ook het moment waarop de implementatietermijn van start gaat. De implementatie moet uiterlijk 30 juni 2025 zijn afgerond. De initiële looptijd van de overeenkomst start 1 juli 2025 en bedraagt minimaal 4 en maximaal 10 jaar. Met één dienstverlener wordt een overeenkomst aangegaan, waarvan het concept als bijlage bij het aanbestedingsdocument wordt gevoegd.
Interne identificatiecode: BIZOB-2024-MEE-MBR-00098
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
Aanvullende classificatie (cpv): 48000000 Software en informatiesystemen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000