552047-2025 - Mededinging
Nederland – Beplanten en onderhouden van groengebieden – Integraal onderhoud Lelystad Zuidoost in de gemeente Lelystad
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Integraal onderhoud Lelystad Zuidoost in de gemeente Lelystad
Beschrijving: De gemeente Lelystad start een openbare Europese aanbesteding voor het integraal onderhoud in Lelystad Zuidoost. Het huidige contract loopt af per 31 december 2025; het nieuwe contract gaat in per 1 januari 2026. Met deze aanbesteding wordt beoogd één opdrachtnemer te contracteren via een raamovereenkomst, met een geraamde waarde van circa € 7.250.000,- (excl. btw). € 7.250.000,- (excl. btw).
Interne identificatiecode: 2025-07
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Europese openbare aanbestedingsprocedure.
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77310000 Beplanten en onderhouden van groengebieden
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: De gemeente Lelystad start een openbare Europese aanbesteding voor het integraal onderhoud in Lelystad Zuidoost. Het huidige contract loopt af per 31 december 2025; het nieuwe contract gaat in per 1 januari 2026. Met deze aanbesteding wordt beoogd één opdrachtnemer te contracteren via een raamovereenkomst, met een geraamde waarde van circa € 7.250.000,- (excl. btw). € 7.250.000,00
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De uitvoering van de Raamovereenkomst vangt aan van 1 januari 2026 tot en met 31 december 2029, inclusief een optie tot eenzijdige verlenging door de gemeente Lelystad van 1 maal 2 jaar tegen gelijkblijvende voorwaarde tot en met 31 december 2031.