552416-2024 - Resultaat
België – Communicatie-infrastructuur – Driemaandelijkse publicatie van gegunde deelopdrachten.
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Driemaandelijkse publicatie van gegunde deelopdrachten.
Beschrijving: Deze aankondiging dient om een overzicht te verstrekken van alle deelopdrachten die werden gegund op basis van het Dynamisch Aankoopsysteem dat het voorwerp uitmaakt van het 1ste perceel van de overheidsopdracht met referentie 2021-08-725. Conform richtlijn 2014/24/EU, artikel 34, worden de gunningen driemaandelijks op Europees niveau gepubliceerd. In de bijlagen (Excel-document "Kwartaal 4 - 2024") kan u het volledige overzicht terugvinden samen met de daarbij horende gunningsbeslissingen.
Interne identificatiecode: Belnet(3p)-PPP0NZ-712/2006/2021-08-7-F02 "BIS"
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 32571000 Communicatie-infrastructuur
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Belnet(3p)-PPP0NZ-712/2006/2021-08-7-F02 "BIS" - Kwartaal 5
Beschrijving: Deze overheidsopdracht met referentie 2021-08-725 betreft het bekomen van een gamma aan connectiviteitsdiensten voor Belnet en de deelnemende entiteiten. Deze opdracht wordt geplaatst volgens de regels van de niet-openbare procedure. Dit is een procedure waarbij elke geïnteresseerde ondernemer een aanvraag tot deelname kan indienen naar aanleiding van een aankondiging van een overheidsopdracht. De kandidaten die geselecteerd werden mogen vervolgens een offerte indienen. De overheidsopdrachtopdracht is opgedeeld in 2 percelen: - Perceel 1: Dynamisch Aankoopsysteem (DAS) voor de ter beschikking stelling van huurlijnen (ethernet, dark fiber en commercieel internet) gedurende 5 jaar; - Perceel 2: Raamovereenkomst met 1 opdrachtnemer voor de levering van connectiviteit van Laag 3 gedurende 5 jaar. De invoering van een DAS (Perceel 1) zal de AO en de deelnemende entiteiten helpen een kader te creëren dat eerlijke concurrentie aanmoedigt. Dit soort systeem laat gekwalificeerde leveranciers immers toe in te stappen in de procedure tijdens haar volledige looptijd. De invoering van een raamovereenkomst (Perceel 2) laat Belnet en de deelnemende instellingen toe om te kunnen beschikken over een duidelijke prijscatalogus van connectiviteitsdiensten op Laag 3 voor het hele Belgische grondgebied. Onderhavige aankondiging van opdracht behelst ENKEL PERCEEL 1 van deze overheidsopdracht: de invoering van een Dynamisch Aankoopsysteem voor de ter beschikking stelling van huurlijnen (ethernet, dark fiber en commercieel internet) gedurende 5 jaar.
Interne identificatiecode: 1