55251-2024 - Resultaat
Nederland – IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning – Vrijwillige transparantie: Ketensamenwerking WvGGZ WTH en WzD
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Vrijwillige transparantie: Ketensamenwerking WvGGZ WTH en WzD
Beschrijving: Deze tender is aangemaakt om een aankondiging van een gegunde opdracht kenbaar te maken voor een systeem waarin verschillende ketenpartners (Openbaar Ministerie, de politie, ggz-instellingen, Veilig Thuis Haaglanden, de GGD Haaglanden en de gemeente) toegang hebben voor de ondersteuning van het proces voor de uitvoering van de; Wet Tijdelijk Huisverbod (WTH) Wet verplichte ggz (Wvggz) Wet Zorg en Dwang (WZD) De gemeente Den Haag heeft het voornemen om deze opdracht te gunnen aan Khonraad Software Engineering B.V. vanwege het ontbreken van mededinging om technische redenen.
Interne identificatiecode: 122909103
Type procedure: Andere procedure in één fase
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Het betreft een vrijwillige transparantie
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
5. Perceel
Perceel: LOT-0000