552567-2024 - Mededinging
Nederland – Civieltechnische en bouwwerkzaamheden – ROK Onderhoud asfalt- en betonverhardingen 2025-2028
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Werken
2. Procedure
Procedure
Titel: ROK Onderhoud asfalt- en betonverhardingen 2025-2028
Beschrijving: Zie aanbestedingsdocument en bestek. Zie bestek.
Interne identificatiecode: 326141 / CIV-GOW2025-B1
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45220000 Civieltechnische en bouwwerkzaamheden
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Hoofdopdracht
Beschrijving: Zie hoofdopdracht.
Interne identificatiecode: 1