552670-2024 - Mededinging
Nederland – Elektrische voertuigen – Duurzaam Wagenpark
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Duurzaam Wagenpark
Beschrijving: Een deel van het huidige wagenpark van de gemeente Hoorn is zeer verouderd (ouder dan 10 jaar) en afgeschreven. Dit betekent dat deze moet worden vervangen voor duurzamere alternatieven. 42 gewenste vervangingen
Interne identificatiecode: 1978720
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Een deel van het huidige wagenpark van de gemeente Hoorn is zeer verouderd (ouder dan 10 jaar) en afgeschreven. Dit betekent dat deze moet worden vervangen voor duurzamere alternatieven.
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34144900 Elektrische voertuigen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Personenauto's (A-segment)
Beschrijving: Personenauto's 9 gewenste vervangingen
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0002
Titel: Chassis Cabine - type A (licht)
Beschrijving: Chassis Cabine (licht) 21 gewenste vervangingen
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Titel: Chassis Cabine - type B (zwaar)
Beschrijving: Chassis Cabine (zwaar) 4 gewenste vervangingen
Interne identificatiecode: 3
Perceel: LOT-0004
Titel: Combi’s (tweepersoons met kleine dichte laadbak)
Beschrijving: Combi's 6 gewenste vervangingen
Interne identificatiecode: 4
Perceel: LOT-0005
Titel: Bestelbussen (tweepersoons met grote dichte laadbak)
Beschrijving: Bestelbussen 2 gewenste vervangingen
Interne identificatiecode: 5