552783-2025 - Resultaat
Nederland – Snoeien van bomen – Bomen snoeien
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Bomen snoeien
Beschrijving: Aanbestedende dienst sluit middels deze aanbesteding graag 4 raamovereenkomsten voor het snoeien van bomen.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77341000 Snoeien van bomen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000