Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 39522530 Tenten
Plaats van uitvoering
Onderverdeling land (NUTS): Zuid-Limburg (NL423)
Land: Nederland
Aanvullende informatie: Sittard
Algemene informatie