552851-2023 - ResultaatNederland-Groningen: Televisie- en audiovisuele uitrusting
Aankondiging van een gegunde opdracht
Leveringen
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Audiovisuele middelen
Referentienummer: Aanbestedingsnummer 381
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
32320000 Televisie- en audiovisuele uitrusting
II.1.4.
Korte beschrijving
Aanbestedende dienst is voornemens met een (1) inschrijver een raamovereenkomst te sluiten voor AV-middelen.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
• Levering van en advies over audiovisuele middelen en de dienstverlening (beeld, geluid en licht) aan HG voor (onderwijs)ruimtes en werkomgevingen
• Het gebruiksklaar installeren van AV middelen
• Het uitvoeren van preventief en correctief onderhoud
• Garantiebeheer van geleverde producten
• Advies en ondersteuning bij de uitvoering van evenementen en congressen
• Advies en ondersteuning bij de uitvoering van verhuizingen en verbouwingen