2. Procedure
Procedure
Titel: Medewerkersonderzoeken
Beschrijving: Het voorwerp van de aanbesteding is het op een rechtmatige wijze contracteren van één (1) leverancier die Stedin ondersteunt en faciliteert in het afnemen van het medewerkers onderzoek in de Nederlandse taal, en daarnaast de mogelijkheden biedt om ook Engels als taal (instelbaar op medewerker niveau) te kunnen gebruiken.
Interne identificatiecode: EA-2024588624
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 73200000 Advies inzake onderzoek en ontwikkeling
Aanvullende classificatie (cpv): 73210000 Advies inzake onderzoek, 73300000 Planning en uitvoering van onderzoek en ontwikkeling
5. Perceel
Perceel: LOT-0000