55307-2024 - Mededinging
Nederland – IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning – Datalab beheer & onderhoud, ontwikkeling en hosting
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Datalab beheer & onderhoud, ontwikkeling en hosting
Beschrijving: We zijn als gemeente Purmerend op zoek naar een partij die ons kan ondersteunen bij het hosten, beheer, onderhoud en (door)ontwikkeling van onze (open source) producten in het Datalab. Datalab Purmerend bestaat inmiddels een aantal jaar en we hebben in die tijd Atlas als eigen product ontwikkeld. Atlas is inmiddels uitgegroeid tot een applicatie welke dagelijks door tientallen collega’s en inwoners wordt gebruikt. Daarnaast experimenteren we in het Datalab met nieuwe technieken en ontwikkelingen die op ons afkomen. Zo zijn we het afgelopen jaar gestart met het bouwen van eigen dashboards met behulp van R en Shiny. Dit vraagt om specifieke ondersteuning in programmeertalen en technieken waar wij inmiddels intern over te weinig kennis en kunde beschikken om dit zelf te (kunnen blijven) doen. Daarom zijn we op zoek naar een partij die ons de komende jaren kan ondersteunen zodat we verder kunnen bouwen aan nieuwe ontwikkelingen met een stevige solide basis. De verwachte opdrachtwaarde is €500.000,- á 650.000, - excl. BTW voor de volledige (maximale) looptijd van de overeenkomst. Dit is gebaseerd op historische gegevens en verwachtingen voor de toekomst en hiermee is rekening gehouden met indexatie.
Interne identificatiecode: INCS70034
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
Aanvullende classificatie (cpv): 72500000 Informaticadiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Aanvullende classificatie (cpv): 72200000 Softwareprogrammering en -advies, 72500000 Informaticadiensten