553093-2024 - Resultaat
België – Elektrische machines, apparaten, uitrusting en verbruiksartikelen; verlichting – Diftarinfrastructuur - Recyclageparken Hooglede en Lichtervelde
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Diftarinfrastructuur - Recyclageparken Hooglede en Lichtervelde
Beschrijving: De opdracht betreft het leveren en het plaatsen van de volledige diftarinfrastructuur op het recyclagepark van Hooglede en Lichtervelde. - Perceel 1 betreft de levering en plaatsing van de weegbruggen (en toebehoren) voor het recyclagepark van Hooglede. - Perceel 2 betreft ondermeer het leveren en het plaatsen van toestellen voor DIFTAR (displays, kaartlezers, printers, pc's, betaalautomaten, zuilen, slagbomen, telefonie, bekabeling en elektrische aansluiting, incl keuring) voor het recyclagepark van Hooglede en Lichtervelde
Interne identificatiecode: PPP0S4-15/4058/2024/015
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 31000000 Elektrische machines, apparaten, uitrusting en verbruiksartikelen; verlichting
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Weegbruggen
Beschrijving: Weegbruggen
Interne identificatiecode: 2024/015_P1_1
Perceel: LOT-0002
Titel: Toestellen diftar
Beschrijving: Toestellen diftar
Interne identificatiecode: 2024/015_P2_2