553409-2025 - Resultaat
België – Lektestdiensten – Raamovereenkomst lekdetectie
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten - Werken
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst lekdetectie
Beschrijving: Voor de technische controles van de eigen panden en ingehuurde panden van Wonen in Limburg is er nood aan een raamovereenkomst voor lekdetectie (en de eventuele bijhorende herstelling).
Interne identificatiecode: PPP0OQ-2540/5609/2025-2540
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71631430 Lektestdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Deelwerkingsgebied Noord-West
Beschrijving: Deelwerkingsgebied Noord-West
Interne identificatiecode: Perceel 1_1
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45232430 Waterbehandelingswerkzaamheden
Aanvullende classificatie (cpv): 45232430 Waterbehandelingswerkzaamheden
Perceel: LOT-0002
Titel: Deelwerkingsgebied Oost
Beschrijving: Deelwerkingsgebied Oost
Interne identificatiecode: 2025-2540_2
Perceel: LOT-0003
Titel: Deelwerkingsgebied Zuid
Beschrijving: Deelwerkingsgebied Zuid
Interne identificatiecode: 2025-2540_3