553457-2024 - Mededinging
Nederland – Diensten voor bedrijfsgeneeskunde – Arbodienstverlening
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Arbodienstverlening
Beschrijving: Deze aanbestedingsprocedure heeft betrekking op de Europese Openbare aanbesteding Arbodienstverlening voor de Nederlandse vestigingen van stichting NHL Stenden Hogeschool met inbegrip van NHL Stenden Hospitality Group B.V. Het doel is middels een aanbesteding te komen tot een overeenkomst met 1 Inschrijver(s) voor de levering van arbodienstverlening voor de komende 2 jaren, met een verlengingsoptie van in totaal maximaal 24 maanden. De medezeggenschapsraad heeft hierbij instemmingsrecht. Daarnaast heeft de hogeschool de volgende subdoelstellingen bepaald: • het terugdringen van de rol van de arbodienst en, waar mogelijk, het zelf uitvoeren van taken op het gebied van verzuimbegeleiding en duurzame inzetbaarheid; • het leveren van een gezamenlijke inspanning gericht op het beheersen van het ziekteverzuimpercentage van de hogeschool. Daartoe volgt NHL Stenden, gelet op de aard van de opdracht, een Europese Openbare aanbestedingsprocedure. Aantal medewerkers: 2584. Voor verdere kerncijfers en verzuimgegevens, zie beschrijvend document.
Interne identificatiecode: EA Arbodienstverlening 2024
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 85147000 Diensten voor bedrijfsgeneeskunde
Aanvullende classificatie (cpv): 85147000 Diensten voor bedrijfsgeneeskunde
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Het doel is middels een aanbesteding te komen tot een overeenkomst met 1 Inschrijver(s) voor de levering van arbodienstverlening voor de komende 2 jaren, met een verlengingsoptie van in totaal maximaal 24 maanden. Zie beschrijvend document.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Het doel is middels een aanbesteding te komen tot een overeenkomst met 1 Inschrijver(s) voor de levering van arbodienstverlening voor de komende 2 jaren, met een verlengingsoptie van in totaal maximaal 24 maanden.