553486-2023 - Resultaat
België – Diensten voor ophalen van vuilnis – Raamovereenkomst voor het inzamelen en verwerken van klein gevaarlijk afval (KGA) en frituur- en motorolie
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst voor het inzamelen en verwerken van klein gevaarlijk afval (KGA) en frituur- en motorolie
Beschrijving: Deze raamovereenkomst heeft als doel het klein gevaarlijk afval (KGA) en de frituuroliën van de stad Antwerpen op een milieuverantwoorde wijze in te zamelen en te verwerken. Het betreft hierbij zowel KGA en frituur- en motoroliën van particulieren en KGA en frituur- en motoroliën van stadsdiensten en scholen. KGA en frituur- en motoroliën van particulieren worden ingezameld via de recyclageparken van de stad Antwerpen. Om de werking van de recyclageparken niet in het gedrang te brengen dienen de gevulde recipiënten op regelmatige basis te worden opgehaald en afgevoerd naar een erkende verwerker. Tevens dient de mogelijkheid voorzien te worden om KGA en frituur- en motoroliën van particulieren in te zamelen via een mobiel systeem. Bij stadsdiensten en scholen dient het KGA en de frituur- en motoroliën eigen aan de dienst op regelmatige basis te worden opgehaald en afgevoerd naar een erkende verwerker. Door de verschillende ophalingswerkwijzen wordt deze raamovereenkomst opgedeeld in 3 percelen: • PERCEEL 1 - Inzamelen en verwerken van klein gevaarlijk afval (KGA) en frituur- en motorolie van recyclageparken; • PERCEEL 2 - Inzamelen en verwerken van klein gevaarlijk afval (KGA) en frituur- en motorolie van stadsdiensten/scholen; • PERCEEL 3 - Inzamelen en verwerken van klein gevaarlijk afval (KGA) en frituur- en motorolie via een mobiel systeem.
Interne identificatiecode: GAC_2022_02418
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90511000 Diensten voor ophalen van vuilnis
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: PERCEEL 1 - Inzamelen en verwerken van klein gevaarlijk afval (KGA) en frituur- en motorolie van recyclageparken
Beschrijving: Inzamelen en verwerken van klein gevaarlijk afval (KGA) en frituur- en motorolie van recyclageparken
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0002
Titel: PERCEEL 2 - Inzamelen en verwerken van klein gevaarlijk afval (KGA) en frituur- en motorolie van stadsdiensten/scholen
Beschrijving: Inzamelen en verwerken van klein gevaarlijk afval (KGA) en frituur- en motorolie van stadsdiensten/scholen
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Titel: PERCEEL 3 - Inzamelen en verwerken van klein gevaarlijk afval (KGA) en frituur- en motorolie via een mobiel systeem
Beschrijving: Inzamelen en verwerken van klein gevaarlijk afval (KGA) en frituur- en motorolie via een mobiel systeem
Interne identificatiecode: 3