553493-2022 - MededingingNederland-Zoetermeer: IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
Aankondiging van een opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Partnerschap Integratiedienstverlening
Referentienummer: 2022-090
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
II.1.4.
Korte beschrijving
SBB is op zoek naar een partner, die zich heeft gespecialiseerd in integratiedienstverlening en deze integratiedienstverlening als een strategisch product beschouwt. Onder integratiedienstverlening wordt verstaan:
• Als integratiespecialist deelnemen aan projectteams en/of scrum/agile/DevOps-teams;
• Het (verder) ontwikkelen, uitbreiden, optimaliseren, beheren en onderhouden van de integratiesystematiek van SBB (MicroSoft Azure API management);
• Het strategisch adviseren over de doelarchitectuur van SBB, met name het slim (her)gebruiken van data en functionaliteit;
• Specialistisch advies op aanvraag;
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
72600000 Diensten voor computerondersteuning en -advies, 72200000 Softwareprogrammering en -advies
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
€50.000 - €100.000,- per jaar