553501-2022 - MededingingBelgië-Diksmuide: Verzekeringsdiensten
Aankondiging van een opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Oproep tot aanvraag tot deelneming - Verzekeringen
Referentienummer: 2022-252
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
66510000 Verzekeringsdiensten
II.1.4.
Korte beschrijving
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: ja
Inschrijvingen mogen worden ingediend voor alle percelen
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
Ongevallen
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Luik 1: Arbeidsongevallen en aanvullende bovenwettelijke verzekering
Luik 2: Lichamelijke ongevallenverzekering
Aansprakelijkheid
Perceel nr.: 2
Luik 1: Verzekering Algemene Burgerlijke Aansprakelijkheid en rechtsbijstand.
Luik 2: Verzekering Objectieve Aansprakelijkheid Brand & Ontploffing.
Luik 3: Verzekering Burgerlijke Aansprakelijkheid Mandatarissen en BA-bestuurder.
Luik 4: Verzekering Burgerlijke Aansprakelijkheid
Luik 5: Verzekering Ongevallen en Burgerlijke Aansprakelijkheid diverse activiteiten.
Materiële schade
Perceel nr.: 3
Luik 1: Verzekering Brand en aanverwante gevaren
Luik 2: Verzekering Alle Risico’s elektronica/informatica
Luik 3: Verzekering Alle Risico’s kunstwerken
Luik 4: Verzekering Openbare speelpleinen en Fietsen
Motorvoertuigen
Perceel nr.: 4
Luik 1: Verzekering en rechtsbijstand motorvoertuigen
Luk 2: Omnium dienstverplaatsingen