2. Procedure
Procedure
Titel: Multifunctionals
Beschrijving: De Aanbestedende Dienst is op zoek naar een Opdrachtnemer die VrAA kan voorzien van printdienstverlening die bestaat uit de levering van Multifunctionals, cloud based printmanagementsoftware en all-in onderhoud. 28 kleuren multifunctionals 180.000 afdrukken mono per jaar 340.000 afdrukken kleur per jaar Cloudbased printmanagementoplossing.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 30232100 Printers en plotters
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Levering van Multifunctionals met bijbehorende dienstverlening en een cloudbased printmanagementsysteem. De omvang van de Opdracht betreft de levering en onderhoud van 28 Multifunctionals inclusief all-in onderhoud voor gemiddeld 15.000 zwart/wit en 28.500 kleur afdrukken op maandbasis en een cloud based printmanagementsysteem.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Verlenging van de overeenkomst