553837-2024 - Mededinging
Nederland – Diensten inzake afvalwater, afval, reiniging en milieu – (Industriële) reiniging Waterschap Aa en Maas, Waterschap Brabantse Delta en Waterschap De Dommel
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: (Industriële) reiniging Waterschap Aa en Maas, Waterschap Brabantse Delta en Waterschap De Dommel
Beschrijving: De aanbesteding betreft de (industriële) reiniging van de rioolwaterzuiveringsinstallaties (rwzi’s) en rioolgemalen van waterschap Aa en Maas, waterschap Brabantse Delta en Waterschap De Dommel. Zie aanbestedingsdocumenten
Interne identificatiecode: 261689
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90000000 Diensten inzake afvalwater, afval, reiniging en milieu
Aanvullende classificatie (cpv): 90470000 Diensten voor rioolreiniging, 90910000 Reinigingsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: (Industriële) reiniging waterschap Aa en Maas
Beschrijving: De aanbesteding betreft de (industriële) reiniging van de rioolwaterzuiveringsinstallaties (rwzi’s) en rioolgemalen. De reiniging vindt voornamelijk plaats op afroep en de (industriële) reiniging van rioolgemalen overeenkomstig het werkplan. Dit werkplan wordt samen met de opdrachtgever gemaakt (structurele schoonmaak vanaf 1x per jaar per rioolgemaal). Zie aanbestedingsdocument
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Opdrachtgever kan de Overeenkomst driemaal onder gelijkblijvende voorwaarden verlengen met steeds 12 kalendermaanden
Perceel: LOT-0002
Titel: (Industriële) reiniging waterschap Brabantse Delta
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Titel: (Industriële) reiniging Waterschap De Dommel
Beschrijving: De aanbesteding betreft de (industriële) reiniging van de rioolwaterzuiveringsinstallaties (rwzi’s) en rioolgemalen. De reiniging vindt voornamelijk plaats op afroep en de (industriële) reiniging van rioolgemalen overeenkomstig het werkplan. Dit werkplan wordt samen met de opdrachtgever gemaakt (structurele schoonmaak vanaf 1x per jaar per rioolgemaal). Zie aanbestedingsdocumenten
Interne identificatiecode: 3