See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Levering van wisselstukken voor WC-modules voor het rollend materieel.
Beschrijving: Levering van wisselstukken voor WC-modules voor het rollend materieel. Deze opdracht is in verschillende loten verdeeld. Dit contract is onderverdeeld in verschillende loten. Voor sommige van deze loten vragen we een specifiek merk (SEMVAC, SATEK, ALTE, EVAC, DOWALDWERKE). Voor andere loten worden merken voorgesteld (met andere woorden, we staan open voor alternatieven zolang ze aan onze behoeften voldoen). Kandidaten kunnen solliciteren als ze geïnteresseerd zijn in 1 of meer van deze loten. De NMBS heeft de intentie om voor de uitvoering van deze opdracht te werken op basis van een leverplan/”scheduling agreement” met een forecast van uit te voeren leveringen.
Interne identificatiecode: C2E/0004497257
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34631000 Onderdelen van locomotieven of rollend materieel
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: C2E/0004497257 - 1
Interne identificatiecode: 1
Aanvullende classificatie (cpv): 44411000 Sanitair, 44411700 WC-brillen, deksels, toiletpotten en stortbakken, 44411710 WC-brillen, 44411740 Toiletpotten