554346-2023 - ResultaatNederland-Amsterdam: Opleidingsdiensten
Aankondiging van een gegunde opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Opleidingsintermediair/ Portal
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
80500000 Opleidingsdiensten
II.1.4.
Korte beschrijving
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
48931000 Opleidingssoftware
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Opleidingsintermediair/portal