554392-2025 - Resultaat
Nederland – Beeldvormingsapparatuur voor medisch, tandheelkundig en diergeneeskundig gebruik – Upgrade 7T MR systeem
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Upgrade 7T MR systeem
Beschrijving: Het LUMC is voornemens een opdracht voor de aanschaf van basic DUST-upgrade van de Achieva 7T ten behoeve van de afdeling Radiologie te gunnen aan de onderneming Philips 1
Interne identificatiecode: M-EU-24-25
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33110000 Beeldvormingsapparatuur voor medisch, tandheelkundig en diergeneeskundig gebruik
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Aanschaf upgrade 7T MRI
Beschrijving: Aanschaf upgrade 7T MRI 1
Interne identificatiecode: 1