Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79212300 Uitvoeren van wettelijk verplichte controle
Opties:
Beschrijving van de opties: Het doel is om een overeenkomst af te sluiten voor een periode van 36 maanden plus tweemaal een optionele verlenging van 24 maanden, te starten met de accountantscontrole over het boekjaar 2025.
Plaats van uitvoering
Land: Nederland
Overal in het desbetreffende land