554731-2024 - Mededinging
Nederland – Dienstverlening door ingenieurs – EU aanbesteding Ingenieursbureaus met seismische kennis en het leveren van additionele (advies)Diensten en onderzoeken ten behoeve van Nationaal Coördinator Groningen
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: EU aanbesteding Ingenieursbureaus met seismische kennis en het leveren van additionele (advies)Diensten en onderzoeken ten behoeve van Nationaal Coördinator Groningen
Beschrijving: NCG wil met maximaal zes (6) dienstverleners een Raamovereenkomst afsluiten voor Diensten van ingenieursbureaus met seismische kennis en het leveren van additionele (advies)Diensten en onderzoeken, die een looptijd heeft van vier (4) jaar, tot en met 19 januari 2029 met een optie tot viermaal één (1) jaar verlenging. Het streven is de Raamovereenkomst op 20 januari 2025 in werking te laten treden.
Interne identificatiecode: NCG/EUA/ROK-IB/BS/20240913
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71300000 Dienstverlening door ingenieurs
5. Perceel
Perceel: LOT-0000