554907-2025 - Vooraankondiging onderhandse gunning
Nederland – Leveren van software – VTH omgevingswet software
Aankondiging in geval van vrijwillige transparantie vooraf
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: VTH omgevingswet software
Beschrijving: De OWO-gemeenten (Ooststellingwerf, Weststellingwerf en Opsterland), maken vanaf begin 2023 gebruik van de applicatie Rx.Mission en de module Open Fundament en sinds de inwerkingtreding van de Omgevingswet (1 januari 2024), van de applicaties Rx.Base en STTR Builder van Visma Roxit. Deze applicaties zijn essentieel voor de uitvoering van vergunningverlening, toezicht en handhaving (VTH), het opstellen van omgevingsplannen, het opstellen van toepasbare regels en de overige daaraan verbonden wettelijke verplichtingen onder de Omgevingswet. De voorgenomen verlenging betreft een tijdelijke maatregel met een beoogde looptijd van twee (2) jaar, met een optie tot drie (3) maal een verlenging van een (1) jaar, bedoeld om ruimte te creëren voor een goede voorbereiding van een nieuwe aanbesteding, inclusief capaciteitsopbouw en vermindering van vendor lock-in risico’s.
Interne identificatiecode: VTH-OWO-2025
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72268000 Leveren van software
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: VTH Omgevingswet Software
Beschrijving: Vrijwillige transparantie – Rx.Mission, Rx.Base en STTR Builder Zie motivering en omschrijving
Interne identificatiecode: 1