555394-2024 - Mededinging
Nederland – Recruteringsdiensten – DAS Inzet externe expertise
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: DAS Inzet externe expertise
Beschrijving: Fontys heeft regelmatig behoefte aan tijdelijke externe inzet van verschillende specialismen. Om hier goed op in te kunnen spelen maakt Fontys gebruik van een DAS om opdrachten uit te kunnen zetten. Het DAS bestaat uit de volgende categorieën: Onderwijsgerelateerd & onderzoek Facilitair Financieel, inkoop & contractmanagement Marketing & communicatie Vastgoed & huisvesting Personeel & organisatie Algemeen De categorieën worden verder toegelicht in het aanbestedingsdocument ‘Dynamisch Aankoopsysteem Inzet externe expertise’. Middels de vragenlijst ‘Aanmelding’ kunt u een verzoek tot toelating doen tot één of meerdere categorieën van het DAS van Fontys. Aan de toelating tot het DAS kan geen recht op opdrachten worden ontleend. Ook houdt de toelating tot het DAS niet in dat er een overeenkomst tot stand is gekomen. Communicatie over deze Aanbesteding vindt enkel plaats via Mercell.
Interne identificatiecode: DAS Inzet externe expertise
Type procedure: Niet-openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79600000 Recruteringsdiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
5. Perceel
Perceel: LOT-0000