2. Procedure
Procedure
Titel: Tankwagen 12000 liter
Beschrijving: Tankwagen 12.000 liter met sproeibalk, schuiminstallatie en detergenttank. Minimale afname: 1 voertuig Maximale afname: 3 voertuigen Deze opdracht is een raamovereenkomst, d.w.z. dat de opdracht wordt uitgevoerd door middel van bestellingen naargelang van de werkelijke behoeften, zonder verbintenis vanwege de aanbestedende overheid voor de af te nemen hoeveelheden. In het kader van deze opdracht wordt elke bestelling als een afzonderlijke opdracht beschouwd, onafhankelijk van de uitvoering van de overige bestellingen.
Interne identificatiecode: PPP1FS-22/4028/BZO-2024-220
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34133100 Tankwagens
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: BZO-2024-220 _1