555472-2022 - MededingingNederland-Schijndel: Leermiddelen
Aankondiging van een opdracht
Leveringen
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
EA OLP Trinamiek
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
39162100 Leermiddelen
II.1.4.
Korte beschrijving
De aan te besteden opdracht wordt als volgt gedefinieerd:
Opdrachtgever is voornemens één marktpartij te contracteren die per 02 01 2023 voorziet in de behoefte van het leveren van leermiddelen voor Opdrachtgever voor de categorieën Methodisch Materiaal, Ontwikkelingsmateriaal, Creatief materiaal, Kantoor artikelen en Software tegen de meest gunstige condities.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
Waarde zonder btw: 400 000,00 EUR
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Opdrachtgever is voornemens één marktpartij te contracteren die per 02 01 2023 voorziet in de behoefte van het leveren van leermiddelen voor Opdrachtgever voor de categorieën Methodisch Materiaal, Ontwikkelingsmateriaal, Creatief materiaal, Kantoor artikelen en Software tegen de meest gunstige condities.