5556-2026 - Mededinging
Nederland – Kantine- en cateringdiensten – Catering
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Catering
Beschrijving: Het uitvoeren van de cateringdienstverlening en banqueting voor Spaarnelanden N.V.. €1.000.000,-.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 55500000 Kantine- en cateringdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Het uitvoeren van de cateringdienstverlening en banqueting voor Spaarnelanden N.V..
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De dienstverleningsovereenkomst wordt aangegaan voor 4 jaar met de optie om eenmaal te verlengen met 24 maanden.