2. Procedure
Procedure
Titel: BEMONSTERINGS- EN MEETPROGRAMMA OM DE RADIOACTIVITEIT IN DE ATMOSFEER, OP HET LAND, IN HET WATER EN IN DE VOEDSELKETEN TE BEPALEN VOOR REKENING VAN HET FEDERAAL AGENTSCHAP VOOR NUCLEAIRE CONTROLE 2026-2029
Beschrijving: BEMONSTERINGS- EN MEETPROGRAMMA OM DE RADIOACTIVITEIT IN DE ATMOSFEER, OP HET LAND, IN HET WATER EN IN DE VOEDSELKETEN TE BEPALEN VOOR REKENING VAN HET FEDERAAL AGENTSCHAP VOOR NUCLEAIRE CONTROLE 2026-2029
Interne identificatiecode: 20250228TVA
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 98113100 Diensten voor nucleaire veiligheid
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: 20250228TVA - 1
Beschrijving: Controle van het leefmilieu in Wallonië en Brussel en in de landbouwomgeving in de Laars van Givet (rond Chooz, Frankrijk), controle van de vloeibare uitstoot van de nucleaire en niet-nucleaire sites gelegen in deze regio’s
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0002
Titel: 20250228TVA - 2
Beschrijving: Controle van het leefmilieu in Vlaanderen en Brussel en de kuststreek, controle van de vloeibare uitstoot van de nucleaire en niet-nucleaire sites gelegen in deze regio’s
Interne identificatiecode: 2