2. Procedure
Procedure
Titel: Thuiswerkplekken
Beschrijving: Thuiwerkplekken voor de medewerkers van het CAK 500.000 euro
Interne identificatiecode: INK24.004
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 39000000 Meubelen (m.i.v. kantoormeubelen), inrichtingsartikelen, huishoudelijke apparaten (uitgez. verlichting) en schoonmaakproducten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Thuiswerkplekken voor de medewerkers van Het CAK 500.000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: de opdracht kan na 2 jaar, 2 maal 1 jaar worden verlengd.