555855-2026 - Resultaat
België – Piano's – Aankoop concertvleugel Blauwe Zaal
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Aankoop concertvleugel Blauwe Zaal
Beschrijving: Aankoop concertvleugel Blauwe Zaal
Interne identificatiecode: PPP21Z-17/6040/2026/014
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 37311100 Piano's
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 2026/014_1